Аспіранти та докторанти


Аспіранти Мельнік Антон та Денисенко Костянтин приймають участь у підготовці навчально-методичних видань кафедри.
Аспірант Мельнік Антон є членом Вченої ради ЦНТУ.

Мельнік_05

Мельнік_07

Мельнік_ВченаРада

Аспірант кафедри Мельнік Антон приймає участь у Чемпіонаті України з баскетболу серед команд Першої ліги

Мельнік_06

Мельнік_05

Мельнік_07

.

Мельнік_03

Мельнік_04

Мельнік_01

Мельнік_02

Участь аспірантів та докторантів кафедри в англомовному круглому столі

KruglStAngl01

KruglStAngl02

22 листопада відбувся англомовний круглий стіл "Актуальні проблеми економіки та підприємництва", організаваний спільними зусиллями кафедри економіки та підприємництва і кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності.
Організаторами круглого столу виступили проректор з наукової роботи університету, д.е.н., професор Левченко Олександр Миколайович,
завідувач кафедри економіки та підприємництва, д.е.н., професор Семикіна Марина Валентинівна, завідувач кафедри іноземних мов, к.п.н., доцент Миценко Валерій Іванович.

На початку заходу професор Левченко Олександр Миколайович привітав учасників та підкреслив актуальність вільного володіння англійською мовою у сучасних умовах, побажав плідної роботи та наснаги.

KruglStAngl05

KruglStAngl15
Докторант кафедри економіки та підприємництва, к.е.н., доцент Анна Пасєка ознайомила присутніх з методичними аспектами впровадження англомовного викладання економіки у вищій школі.

Аспірант першого року навчання Антон Мельнік презентував цікаву та змістовну доповідь на тему: "Проблеми збереження трудового потенціалу України".


Докторант Пасєка Анна Сергіївна (науковий керівник Семикіна М.В.)
під час навчання в докторантурі ЦНТУ виграла грант на міжнародне стажування

Докторант Пасєка Анна Сергіївна (науковий керівник Семикіна М.В.) під час навчання в докторантурі ЦНТУ виграла грант на міжнародне стажування «Експрес-курс «Методики викладання економічних дисциплін англійською мовою» в Університеті прикладних наук Німецького федерального банку (Deutsche Bundesbank) у м. Хахенбург (Німеччина).

Упродовж листопада 2016 р. Анна Пасєка стажувалася в університеті Хахенбурга. Стажування присвячено удосконаленню навичок викладання економічних дисциплін англійською мовою.

В процесі стажування було вивчено і адаптовано ряд інноваційних методик викладання економічних дисциплін англійською мовою для найкращого запам’ятовування студентами матеріалу і повне занурення в середовище іноземної мови. За підсумком стажування складено залік у формі проведення власної лекції іноземною мовою і отримано сертифікат.

StajuvPasA02

StajuvPasA04На фото:
Фото 1 - Університет прикладних наук Бундесбанку Німеччини, м. Хахенбург;
Фото 2 - Анна Пасєка, одна з 11 учасниць зазначеної програми стажування з різних країн світу у навчальній аудиторії Університету прикладних наук Бундесбанку Німеччини, м. Хахенбург;
Фото 3 - програма стажування «English for lecturers of the university».© 2020 KNTU