ДЕНЬ ПОЛЯ

Головна > Новини > ДЕНЬ ПОЛЯ

Сьогодні, 13 червня 2024 року, викладачі кафедри та студенти першого, другого курсу спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа», 051 «Економіка» долучилися до науково-практичного семінару «Міжнародний День поля «Науково-інноваційні досягнення та конкурентоздатність сортів ранніх зернових культур в умовах Центрального регіону України». Захід було організовано на дослідному полі с. Созонівка, Кропивницького району, Кіровоградської області.

Серед запрошених гостей були керівництво Кіровоградської обласної військової адміністрації, в особі Андрія РАЙКОВИЧА та департаменту агропромислового розвитку КОВА – Валерії ФУРМАНОВОЇ, а також представники компаній-дистриб’ютерів ЗЗР, добрив та сільськогосподарської техніки.

На заході кафедрою було представлено спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа» та ОПП «Економіка агробізнесу та ринок землі» за спеціальністю 051 «Економіка», згідно з якими здійснюється реєстрація на вступ в Центральноукраїнський національний технічний університет. Студенти кафедри мали змогу продемонструвати свої знання та навички виїзного кейтерингу, здобуті на теоретичних заняттях з дисциплін «Кейтеринг», на практиці.

День поля – це не просто свято, а й професійний захід який об’єднує аграріїв, науковців, виробників сільськогосподарської продукції та представників влади. Це день, коли на демонстраційних майданчиках, полях презентуються сорти та гібриди сількогосподарських культур, новітні технології вирощування, сучасна сільгосптехніка, засоби захисту рослин та наукові здобутки.

Щиро вдячні організаторам за можливість долучитися до такого важливого для Кіровоградщини заходу, поділитися власними надбаннями та здобутками у сфері агробізнесу. Викладачі та студенти кафедри отримали незабутні враження від масштабів організації семінару та панорамних краєвидів. Сподіваємось на майбутню співпрацю.