Консультація для успішного складання НМТ

Головна > Новини > Консультація для успішного складання НМТ

Сьогодні працівники кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ, а саме к.е.н., доцент Нісфоян С. С. та асистент Немненко А. А. провели змістовну консультацію для успішного складання національного мультипредметного тесту для майбутніх студентів університету. Даний захід організовано з метою допомогти абітурієнтам підготуватися до іспиту та, як наслідок, отримати гідні результати.

Консультування відбулося як очно, так і в онлайн режимі. Присутні отримали від фахівців роз’яснення щодо алгоритму дій перед початком іспиту, а саме:

  • заздалегідь ознайомитися з тим, де шукати інформацію про місце, час та дату складання НМТ;
  • які документи потрібно взяти із собою.

Також надали відомості про кожний предмет іспиту, їх мінімальний та максимальний тестовий бал, кількість завдань, відведений час на складання тесту.

Одним із головних моментів в обговорені стало залучення учасників до проходження пробного тестування з НМТ. Фахівці надали посилання на такі тренажери для кожного предмету з чітким поясненням інтерфейсу і правил. Абітурієнти змогли пройти пробні тести з тих предметів, які вони мають намір складати і, по закінченню, відразу переглянути результат. Таким чином, кожний учасник мав змогу оцінити власну підготовку до основного тесту і визначити помилки, яким потрібно приділити більше часу.