Креативність та інновації в бізнесі

Головна > Новини > Креативність та інновації в бізнесі

Бізнес – не лише інструмент заробітку, але і платформа для творчості, інновацій та розвитку. Він втілює мрії та амбіції підприємців, спонукає до вдосконалення та надає можливість впливати на світ навколо нас.

У межах форуму «Креативність та інновації в бізнесі», який відбувся сьогодні, викладачі к.е.н., доцент Сергій НІСФОЯН, к.т.н., доцент Ольга ЧУМАЧЕНКО, асистент Анастасія НЕМНЕНКО та здобувачі кафедри Артем ГОНЧАРОВ (гр. ТБ-22-2), Андрій ПЕЛИХ (гр. ТБ-23мб-2) мали змогу ознайомитися з різними інструментами підтримки бізнесу. Даний захід провели в рамках проєкту «Створення центру підтримки підприємництва «BusinessKrop-HUВ».

Одними із запрошених гостей даного форуму були начальник Кіровоградської ОВА Андрій РАЙКОВИЧ, заступник міського голови Олександр МОСІН та заступниця директора програми EU4Business Тетяна АНІЩУК. Ініціаторами даного дійства виступив Центр підтримки підприємництва в м. Кропивницький. Модератором форуму виступила завідувач відділом аспірантури ЦНТУ Ілона АНДРОЩУК.

Особливо запам’яталися виступ та презентація керівника центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Кривому Розі Руслана ШАМРІНА щодо підтримки розвитку малого та середнього бізнесу. За допомогою платформи Дія.Бізнес підприємці мають змогу ознайомитися з різними програмами підтримки, грантами та прийняти участь в них.

Бізнес – це суцільний світ можливостей, де відважні та рішучі індивіди можуть зробити реальний внесок у суспільство. Щиро вдячні організаторам, спікерам, представникам бізнесу за можливість ознайомитися з інноваціями, хмарними технологіями та сучасними системами бізнес-аналітики.

Офіційний вебсайт Кропивницької міської ради (розділ «Бізнесу»): https://kr-rada.gov.ua/

Вебплатформа «Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)»: https://businesskrop-online.gov.ua/

Офіційна фейсбук-сторінка департаменту з питань економічного розвитку КМР: https://m.facebook.com/kropyvnytskyi.invest

Офіційна фейсбук-сторінка Центру підтримки підприємництва: https://www.facebook.com/profile.php?id=100091505782530