Наш внесок у збереження та розвиток української писемності

Головна > Новини > Наш внесок у збереження та розвиток української писемності

Днями ми відзначали День української писемності. Свято, яке нагадує нам про важливість української культури та національної ідентичності. Цей день визнання та вшанування нашої мови та літературної спадщини.

Українська писемність – це скарбниця національних цінностей та історії. Ми маємо багатий спадок, який включає в себе творчість видатних письменників, поетів та мислителів. Наша мова мелодійна та виразна, а літературні шедеври, створені нашими предками, служать джерелом натхнення для нас усіх.

На кафедрі економіки, підприємництва та готельно-ресторанної справи ми прагнемо підтримувати та популяризувати українську мову серед наших здобувачів. Ми віримо, що знання рідної мови та літератури є важливими складовими культурної обізнаності та освіти.

Нехай День української писемності стане нагадуванням для нас про наші коріння, і нехай він надихне на подальші досягнення, збереження нашої унікальної мови та культури. Нехай наша робота на кафедрі сприяє розвитку літературної спадщини та поширенню української мови серед молодого покоління.