Навчання здобувачів PhD у Міжнародній літній школі

Головна > Новини > Навчання здобувачів PhD у Міжнародній літній школі

Приємна новина – аспіранти кафедри засвідчують прояв освітньої мобільності в межах Програми ЕРАЗМУС+. Здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії (PhD) Голбанос Сергій і Куликов Гліб пройшли курс навчання та отримали сертифікати про засвоєння програми Міжнародної літньої школи «Компетенції для успішного працевлаштування в компаніях та організаціях ЄС».

Голбанос Сергій, здобувач вищої освіти ступеня доктора філософії (PhD)
кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ
(науковий керівник – д.е.н., проф. Семикіна М. В.)

Куликов Гліб, здобувач вищої освіти ступеня доктора філософії (PhD)
кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ
(науковий керівник – д.е.н., проф. Семикіна М. В.)

Нагадаємо, що робота Міжнародної літньої школи здійснюється в межах ЕРАЗМУС+, тобто Програми міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу з метою освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян ЄС і поза його межами задля внеску до стійкого зростання, якості робочих місць, соціального згуртування, підтримки навчальної та академічної мобільності в освіті.

Навчання аспірантів кафедри проходило у Міжнародній літній школі з 15-го по 19 травня 2023 р. з використанням платформи Google Meet. Викладання лекційного курсу відбувалося англійською мовою. Активне спілкування в ході дискусії передбачало також застосування української мови учасників як державної мови країни-кандидата у члени ЄС.

Під час навчання у Міжнародній літній школі здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії (PhD) Голбанос Сергій і Куликов Гліб отримали нові знання та навички, важливі для ділового спілкування з роботодавцями в різних країнах ЄС та світу, успішного працевлаштування в компаніях та організаціях ЄС. При цьому ознайомилися з можливостями, що надає ЄС у вигляді грантів для реалізації науково-освітніх проєктів в Україні, дізналися про інструменти, які дозволяють проводити аналіз та складати звітність щодо проєктної діяльності. Сертифікати, отримані аспірантами, засвідчують наявність компетенцій у сфері міжкультурних відносин та цінностей ЄС щодо розвитку професійних навичок.

Кафедра вітає Сергія Голбанос і Гліба Куликова, здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії, з досягненнями у професійному розвитку!