Об’єднані дружбою та спортом: зустріч студентів з викладачами

Головна > Новини > Об’єднані дружбою та спортом: зустріч студентів з викладачами

29 вересня 2023 відбулася зустріч здобувачів першого курсу гр. ЕН-23-2 (староста Юлія КРІПАК), ТБ-23-2, ГРС-23-2, другого курсу – гр. ЕН-22-2, ТБ-22-2, ЕН-23мб-2, ТБ-23мб-2 (староста Катерина ДРИГА) та гр. ГРС-23мб-2 (староста Нікіта ІЛЛЮЩЕНКО), третього курсу – гр. ЕП-21 (староста Анастасія КУХАРЕНКО), четвертого курсу – гр. ЕОБ-21ск3 (староста Ілля ДАВИДЕЙКО) із завідувачем кафедри Володимиром ЗАЙЧЕНКОМ та викладачами кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ.

А також здобувачів першого курсу гр. МЕ-23 (староста Альона МИХАЙЛЕНКО), гр. ПА-23 (староста Діана ЛЕДНЬОВА), гр. ТБ-23-1 (староста Юрій ФЕДЬКІН) із завідувачем кафедри Тетяною РЯБОВОЛИК та колективом кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ.

Захід реалізований у форматі спортивних ігор. Для проведення змагань між викладачами та здобувачами, чесного підрахунку балів був запрошений старший викладач Володимир САВЧЕНКО з кафедри екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя.

Здобувачі мали змогу познайомитися один з одним, а також з викладачами, започаткувати дружбу та тісну співпрацю між двома кафедрами. Невимушене спілкування, жарти, спортивні ігри, азарт у змаганні – одні із найкращих способів чудово та корисно провести разом час. Після змагання здобувачів чекав корисний та смачний фуршет з фруктами.

Щиро вдячні усім, хто прийняв участь у даній зустрічі. Такі зустрічі варто організовувати частіше та залучати студентів, викладачів не лише для проведення наукової роботи, а й для культурного, спортивного розвитку та дружнього спілкування.