Підвищення кваліфікації викладачів

Головна > Новини > Підвищення кваліфікації викладачів

З 25 вересня 2023 року по 06 жовтня 2023 року доценти кафедри економіки, підприємництва та готельно-ресторанної справи Наталія СИСОЛІНА та Григорій САВЕЛЕНКО проходили підвищення кваліфікації сільськогосподарських дорадників та експертів дорадників у Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Навчання проводилося в онлайн форматі за допомогою платформи ZOOM, загальний обсяг програми становив 60 годин, з режимом роботи – 6 академічних годин на день. Особливу увагу було приділено наступним дисциплінам: «Законодавчі основи дорадництва та сільськогосподарського підприємництва», «Інноваційні технології в рослинництві», «Основи фандрейзингу для дорадників».

Завершальним етапом навчання став успішно складений комплексний іспит. Отримані знання та навички дозволять ефективно модернізувати навчально-методичні комплекси таких дисциплін, як «Інноваційний розвиток агропромислового підприємства», «Електронна комерція» та «Економіка та організація діяльності підприємств». Ці предмети викладаються в рамках освітньо-професійної програми «Економіка агробізнесу та агротрейдинг».

На початку листопада були отримані свідоцтва про підвищення кваліфікації.