Головна > Співробітники > Журило Ірина Валентинівна
м. Кропивницький, пр. Університетський 8, ауд. 464, 466

Журило Ірина Валентинівна

кандидат економічних наук, доцент

З 1991 року по теперішній час – викладач кафедри економіки та підприємництва (працювала на посадах асистента, викладача, на даний час – доцент кафедри)

У 2005-2007 pp. – заступник декану факультету економіки та менеджменту КНТУ

У 2018 р. під керівництвом Журило І. В. студ. Мірошніченко А. В. виборола перемогу у номінації «За найкраще формулювання цілісної концепції досліджуваної проблеми» Всеукраїнського конкурсу дипломних магістерських робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» за виконану дипломну магістерську роботу на тему: «Формування конкурентного потенціалу сільськогосподарського підприємства»

32 роки науково-педагогічного стажу

Сфера наукових інтересів: стратегічне управління, підвищення конкурентоспроможності підприємств, ціноутворення

Дисципліни: економіка підприємства, проєктний аналіз, ціноутворення, логістика, організація та планування виробництва, комплексний тренінг з економіки підприємства, комплексний тренінг з підприємницької діяльності, стратегія підприємства та ін.

Освіта

  • Харківський інженерно-економічний інститут (диплом спеціаліста, спеціальність «Економіка та організація машинобудівної промисловості», кваліфікація – інженер-економіст, 1987 р.)
  • Кандидат економічних наук з 2006 р. за спеціальністю 08.06.01 – «Економіка, організація та управління підприємствами». Дисертацію захистила у спеціалізованій вченій раді Д 41.055.01 в Одеському державному економічному університеті

Публікації

Сертифікати