Тандем статистики і науки в контексті освіти

Головна > Новини > Тандем статистики і науки в контексті освіти

25.05.2023 року відбулась онлайн-зустріч з фахівцями Головного управління статистики Кіровоградської області з питань функціонування національної статистичної системи, забезпечення користувачів офіційною інформацією, ознайомились із публікаціями та порядком їх отримання, застосування та використання інформації зі статистики діяльності підприємств.

Управління представляли: заступник начальника ГУ статистики Алла Кравченко, заступник начальника відділу поширення інформації та комунікації Олена Годя, начальник відділу підготовки даних структурної статистики та статистики фінансів Ірина Ісаєнко. На зустрічі були присутні здобувачі освітніх рівнів «бакалавр», «магістр», а також викладачі кафедри економіки та підприємництва.

Зокрема, Алла Кравченко ознайомила учасників з оприлюдненням і поширенням інформації, вироблення статистичної інформації на платній основі. Управління представляє інформацію у соціальних мережах: ютуб, фейсбук, інстаграм, вебсайті управління, мобільному додатку «Статистика у смартфоні».

Олена Годя проінформувала як швидко та легко знайти інформацію для написання курсових, випускних, дипломних робіт. Про плани графіки для оприлюднення інформації, терміни.

Ірина Ісаєнко розповіла про державні статистичні спостереження, форми представлення та показники.

По завершенню зустрічі лектори відповіли на численні питання слухачів.