Участь студентів у семінарах: шлях до професійного зростання

Головна > Новини > Участь студентів у семінарах: шлях до професійного зростання

19 вересня 2023 року відбувся семінар – практикум в Центрі підтримки підприємництва Кропивницької міської ради на тему «Можливості національного проекту Дія. Бізнес для підприємців. Підготовка грантових заявок». Захід відбувся за ініціативи начальника управління економіки департаменту з питань економічного розвитку Тетяни ЛОМОВОЇ та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Михайла БЄЖАНА. Спікером даного тренінгу виступила голова ГО «WEST UKRAINE DIGITAL», а також керівниця Центру підтримки підприємців Дія. Бізнес у м. Тернопіль Оксана КАЧУРІВСЬКА.

У семінарі взяли участь здобувачі першого, другого курсу, асистент кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ та студенти четвертого курсу кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ. Тренінг був націлений здійснити огляд порталу Дія. Бізнес, розглянути послуги для підприємців, ознайомити з усіма умовами подачі заявок на гранти. На прикладі підтримки на Власну справу було визначено основні помилки при заповненні грантових заявок, а також бізнес-планів.

Здобувачі отримали цінну та змістовну інформацію про різні можливості отримання підтримки від держави та нові знання для того, щоб розпочати створювати власний бізнес. Їх участь та зацікавленість в даному семінарі підтверджується отриманими сертифікатами. Дякуємо за створення та реалізацію даних семінарів – практикумів, які дають можливість розвитку та підтримки не лише для підприємців, а й для розширення горизонтів для здобувачів університету.