Відкритість та підтримка: підготовка до ЄВІ та ЄФВВ

Головна > Новини > Відкритість та підтримка: підготовка до ЄВІ та ЄФВВ

23.06.2023 року к.е.н., доцент Нісфоян С. С. та асистент Немненко А. А. кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ провели консультацію для абітурієнтів, які мають бажання складати ЄВІ. Даний іспит потрібний для вступу на магістратуру.

У 2023 році оприлюднено складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ). Саме по організації проведення та успішного складання даних тестів викладачі кафедри проводили консультацію для абітурієнтів.

Було наголошення про підготовку відповідного пакету документів, які потрібно взяти з собою на іспит. Обговорили де шукати інформацію про дату, час та місце проведення кожного екзаменаційного випробування. А також проведено докладний інструктаж про підготовку до іспитів на основі пробного тестування.

Організація консультацій з успішного складання іспитів є важливим ресурсом для абітурієнтів, які мають змогу зрозуміти процес вступу в університет і підготуватися належним чином до екзаменів. Відкритість, підтримка та доступ до інформації сприяють створенню рівних можливостей та допомагають майбутнім студентам у реалізації своїх навчальних цілей.