З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Головна > Новини > З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Сьогодні, 28 червня, ми відзначаємо День Конституції України. Це знаменна дата в історії нашої країни, адже саме цього дня в 1996 році був прийнятий основний закон, який закріпив основи української державності.

Цього року День Конституції має особливе значення. Ми відзначаємо його в умовах жорстокої війни, яку росія розв’язала проти нашої країни. Але, попри всі виклики, український народ не здається. Ми боремося за свою свободу, за свою незалежність, за своє право жити за власними законами, за Конституцією України.

Наша Конституція – це документ, який гарантує нам усім права та свободи. Вона проголошує, що Україна є суверенною і демократичною державою, в якій влада належить народу. Вона гарантує нам право на життя, свободу, особисту недоторканність, повагу до гідності, свободу слова, думки, віросповідання, право на освіту, на працю, право на соціальний захист та інші.

Сьогодні, як ніколи раніше, важливо пам’ятати про цінність нашої Конституції. Її цінності – це те, за що ми боремося, те, за що ми гинемо, те, на чому будемо будувати нове майбутнє України.

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ, УКРАЇНО!