Міжнародне стажування: неповторний досвід та нові горизонти

Головна > Новини > Міжнародне стажування: неповторний досвід та нові горизонти

10 грудня 2023 року асистент Анастасія НЕМНЕНКО та старший лаборант Наталія КОВАЛЬЧУК успішно завершили міжнародне стажування (підтверджено сертифікатами) за програмою підвищення кваліфікації «ФАНДРЕЙЗИНГ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЄКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД». Країни, які реалізували навчання для педагогічних та науково-педагогічних працівників виступили Україна та Польща.

Протягом усього періоду стажування (04.11.2023-10.12.2023) працівники кафедри приймали участь у різноманітних заходах, лекціях, дискусіях, а також більшу частину часу працювали в командній роботі. Здобули теоретичний та практичний досвід у створенні та реалізації освітнього проєкту для поліпшення наукового простору.

Міжнародне стажування надало можливість учасникам не лише навчитися знаходити сильні, слабкі сторони створеного проєкту, визначати 7 START та SMART-аналіз, а й завести нові знайомства та знайти однодумців в науковій сфері. По закінченню стажування 12 команд мали можливість продемонструвати презентації своїх освітніх проєктів за обраною темою.

Щиро вдячні реалізаторам міжнародного стажування за отримання неповторного досвіду!