Нові професії в туризмі та готельно-ресторанному бізнесі

Головна > Новини > Нові професії в туризмі та готельно-ресторанному бізнесі

Вивчаємо кращий зарубіжний досвід підготовки фахівців в туризмі та готельно-ресторанному бізнесі

22 березня 2023 р. студенти: першого курсу – К. С. Ліподат, другого курсу – А. В. Кухаренко, О. В. Гребенюк і викладачі кафедри економіки та підприємництва економічного факультету ЦНТУ, зокрема, д.е.н., проф. В. В. Зайченко, к.г.н., доц. М. Й. Рутинський, к.е.н., доц. С. С. Нісфоян, к.е.н., доц. Л. Д. Запірченко взяли участь у міжнародній панельній дискусії на тему: «Нові професії в туризмі та готельно-ресторанному бізнесі» (фр. «Les nouveaux métiers du secteur Hôtellerie Restauration Tourisme») за участю французького експерта д-ра Жака Бартелемі.

Упродовж панельної дискусії учасники мали змогу обговорити зі спікером актуальні тренди та інновації у професійній підготовці кваліфікованих працівників сфери туризму та готельно-ресторанного бізнесу. Ознайомлення з прогресивною французькою практикою галузевої вищої освіти у цій сфері – це продуктивний шлях до збагачення фахових компетентностей викладачів економічного факультету ЦНТУ.

Висловлюємо подяку організаторам – університету ім. Альфреда Нобеля (м. Дніпро) – та спікеру Ж. Бартелемі за цінні знання та практичні рекомендації!