Підсумкова конференція міжнародного проєкту

Головна > Новини > Підсумкова конференція міжнародного проєкту

17 травня д.т.н., проф. Інна ЗОЛОТУХІНА прийняла участь у підсумковій конференції міжнародного проєкту «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних центрів туризму», що проводився за фінансової підтримки Естонського центру міжнародного розвитку.

Метою заходу є підвищення обізнаності про можливості диверсифікації сільської економіки через туризм в умовах воєнного стану та поствоєнного відновлення; налагодження взаємодії між українськими та естонськими фахівцями; формування професійної мережевої спільноти з сільського розвитку для обговорення та вирішення актуальних проблем.

У ході обговорення особливої уваги було приділено наступним питанням: управління якістю послуг у сільському туризмі; привабливий дизайн продукту; переваги та недоліки українського сільського туризму; організація послуг з харчування у сільському зеленому туризмі: правові аспекти; інклюзивний туризм тощо.

Наприкінці заходу було презентовано новий естонсько-український проєкт «Створення культури партнерства та розвиток спільних місцевих продуктів для підвищення експортної спроможності малого бізнесу на прифронтових та прикордонних сільських територіях».