Підтримка аграрного сектору – запорука успіху!

Головна > Новини > Підтримка аграрного сектору – запорука успіху!

28 лютого 2024 року викладачі кафедри взяли активну участь у заході за тематикою «Аграрний сектор в умовах воєнного стану. Можливості та виклики» та надавали консультації сільгоспвиробникам, а також налагоджували співпрацю між виробниками теплиць, селянськими фермерськими господарствами та департаментом агропромислового розвитку Кіровоградської області, надавали інформацію про освітньо-професійну програму рівня «магістр» «Економіка агробізнесу та агротрейдинг», а саме: д.е.н., професор Володимир ЗАЙЧЕНКО як керівник ГО «Центральноукраїнська сільськогосподарська консалтингова дорадча служба», к.е.н., доцент Сергій НІСФОЯН у якості експерта проєктно-кошторисної документації та к.е.н., доцент Марія БУГАЄВА як експерт з фінансово-економічного аналізу.

Захід був ініційований заступником голови КОВА Юрієм МИКОЛАЄНКОМ та організований директором департаменту АПК Кіровоградської області Валерією ФУРМАНОВОЮ, на якому виступили поважні гості, а саме голова Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій РАЙКОВИЧ та перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас ВИСОЦЬКИЙ.

На зустрічі було піднято питання генеральним директором ТОВ «Агроресурс» Станіславом МАРТИНОВИМ щодо державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників у 2024 році. Також доведено до відома присутніх про комплексне забезпечення та пільгове кредитування сільськогосподарських виробників Кіровоградської області сільськогосподарською технікою, ПММ, посівними матеріалами від компанії ТОВ «Агроресурс».

Були роз’яснені для відвідувачів військовим комендантом Кіровоградської області Андрієм ЛИСЕНКОМ та директором Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області Катериною ГАЙДУК адміністрування податків та бронювання працівників у галузі сільського господарства, а також умови отримання дозволу на спецводокористування для зрошення земель. Тарасом ВИСОЦЬКИМ було зазначено, що аграрії Кіровоградської області роблять вагомий внесок у гарантування продовольчої безпеки України та світу. Тому підтримка сільськогосподарських виробників є досить важливою.

Посилання TikTok