Дистанційна реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ

Головна > Події > Дистанційна реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ

Від 7 травня до 29 травня 2024 року включно відбувається реєстрація абітурієнтів для участі в вступних випробуваннях до магістратури та аспірантури.

Бажаючим вступати 2024 року до магістратури потрібно успішно пройти у формі тесту єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) та скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ).

Результат ЄВІ потрібен вступникам до аспірантури щоб отримати допуск на вступний іспит з іноземної мови.

Реєстрація бажаючих приймати участь у ЄФВВ та/або ЄВІ здійснюється приймальними комісіями закладів вищої освіти як при особистій присутності абітурієнта, так і дистанційно.

Ваші дії для успішної реєстрації дистанційно такі:

  1. 1. Сформуйте комплект якісних фото- або скан-копій реєстраційних документів:
  • заповнена заява-анкета для формування екзаменаційного листка зі своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом (КЕП);
  • документ, який посвідчує особу, зазначений в анкеті-заяві;
  • документ, який підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документ, де вказано причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які отримали диплом в минулі роки);
  • довідки про плановий строк закінчення навчання і отримання диплома 2024 року;
  • фотокартки для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, відповідним досягнутому віку абітурієнта;
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (якщо потрібні особливі (спеціальні) умови для проходження вступних випробувань).

При заповненні заяви-анкети для оформлення екзаменаційного листка, вступник до магістри має вказати населений пункт в Україні або за кордоном, у якому бажають пройти ЄФВВ та/або ЄВІ, назву іноземної мови, з якої бажають скласти ЄВІ, і назву(-и) ЄФВВ (педагогіка та психологія, психологія та соціологія, економіка та міжнародна економіки, облік та фінанси, право та міжнародне право, управління та адміністрування, політологія та міжнародні відносини, інформаційні технології).

У 2024 році для проходження ЄФВВ можна вибрати тестування не більш ніж із двох предметних спрямувань.

Зверніть увагу, що за кордоном ми маємо обмеження щодо кількості учасників, які можуть проходити вступні випробування. Тому у випадку вичерпання доступних місць у певному населеному пункті певної країни він стане недоступним для вибору.

Абітурієнт має право вносити зміни до реєстраційних даних впродовж часу, відведеного для реєстрації, здійснивши перереєстрацію. Для цього абітурієнту потрібно звернутися до приймальної комісії, яка його зареєструвала для участі у вступному(-их) випробуванні(-ях), і повернути екзаменаційний листок, що був виданий раніше, для його анулювання.

Якщо в процесі перереєстрації абітурієнт хоче змінити персональні дані, то потрібно надати відповідні документи, що підтверджують ці зміни персональних даних.

2. Надішліть на електронну адресу приймальної комісії кафедри ЕП та ГРС ЦНТУ kep.cntu@gmail.com скановані копії або фотокопії реєстраційних документів.

До то, як надсилати лист, обов’язково потрібно перевірте правильність даних, які зазначені у заяві-анкеті.

3. Отримайте екзаменаційний листок.

Після отримання документів, необхідних для реєстрації, представник приймальної комісії перевіряє наявність усіх документів і правильність їх оформлення.

Після успішної реєстрації абітурієнту буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в його заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігається в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку виявились помилки, то зверніться до приймальної комісії.

Отримати екзаменаційний листок можна особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо абітурієнт зазначив про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо екзаменаційний листок не надійшов на зазначену в заяві-анкеті адресу за 2 тижні до початку вступних випробувань, абітурієнту потрібно звернутись до приймальної комісії, яка здійснювала реєстрацію, для вирішення питання.

Подробиці

Дата:
Час:
09:00 - 15:00

Місце проведення

ЦНТУ

ауд. 464

просп. Університетський, 8
м. Кропивницький, 25006

Організатор

Кафедра економіки, підприємництва та готельно-ресторанної справи

Телефон:
+380 (95) 717 4909; (0522) 39-04-63
Електронна пошта:
kep.cntu@gmail.com