Потенціал галузі та кар’єрні перспективи здобувачів фаху

Головна > Новини > Потенціал галузі та кар’єрні перспективи здобувачів фаху

16 жовтня 2023 року на кафедрі економіки та підприємництва відбувся вебінар, приурочений до вшанування Дня працівників харчової промисловості.

Участь у заході взяли студенти, аспіранти та викладачі кафедри.

На вебінарі відбулася жвава дискусія щодо сучасного стану та стратегічних пріоритетів розвитку однієї з найперспективніших галузей національної економіки, як в кризових реаліях воєнного стану, так і в умовах інтенсивного просування на глобальні ринки в рамках національної стратегії післявоєнного відновлення економіки України.

Модератор вебінару доцент Рутинський М. Й. презентував сучасне бачення потенціалу українського агробізнесу, харчової індустрії та HoReCa-бізнесу у реаліях євроінтеграційного поступу України, а також макроекономічних трендів транспортно-логістичної і торгово-економічної глобалізації та цифровізації світової економіки.

Значну увагу учасники вебінару присвятили обговоренню питання кар’єрних перспектив студентів Центральноукраїнського національного технічного університету, які прагнуть реалізувати свої підприємницькі й галузево-фахові ініціативи в розбудові індустрії харчування, фуд-ритейлу й гостинності України.