V Всеукраїнська науково-практична конференція студентів

Головна > Новини > V Всеукраїнська науково-практична конференція студентів

22 травня 2024 р. на базі кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулась V Всеукраїнська науково-практична конференція студентів «Стан та перспективи розвитку міжнародної електронної комерції та готельно-ресторанної справи». В роботі конференції прийняли участь здобувачі вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Нікіта ІЛЛЮЩЕНКО та Дарія СЕРГІЄНКО.

Конференція спрямована на поширення результатів досліджень здобувачів освіти за широким тематичним спектром проблем, пов’язаних з сучасним станом та перспективами розвитку міжнародної електронної комерції, готельно-ресторанної справи, а також використання підприємництва для вирішення соціальних проблем і збереження навколишнього середовища, різноманітних бізнес моделей, що забезпечують компаніям сталий розвиток та процвітання.

Дарія СЕРГІЄНКО на секції «Сучасні напрями розвитку готельно-ресторанної індустрії» виступила з доповіддю «Дослідження впливу соціальних мереж на споживання кави» (науковий керівник: Золотухіна Інна Василівна, доктор технічних наук, доцент). Доповідь визвала жвавий інтерес у учасників заходу. Дарія була відмічена сертифікатом про участь у конференції.

Дякуємо організаторам за запрошення! Бажаємо нашим здобувачам подальших успіхів!!!