Закордонне стажування та підвищення кваліфікації

Головна > Новини > Закордонне стажування та підвищення кваліфікації

Стало відомо, що професору нашої кафедри Семикіній Марині Валентинівні вже надійшли сертифікати за підсумками закордонного стажування у Чеській Республиці та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у Польщі.

Закордонне стажування проф. Семикіної М. В. відбувалося в межах програми «Імплементація інновацій в економіці та управлінні. досвід чеської республіки» на базі Європейського інституту інноваційного розвитку (Острава, Чеська Республіка) з 12 лютого по 26 березня 2023 р. Програма стажування охоплювала 180 годин занять (6 кредитів ECTS) та передбачала написання наукової праці на актуальну тематику. Сьогодні стало відомо, що наукова праця професора Семикіної М. В. «Трансформація зайнятості в контексті цифровізації економіки та руху України до Європейського Союзу», яка була подана на розгляд в процесі стажування, успішно пройшла відбір і вже опублікована в Європейському науковому електронному журналі ЄС «Актуальні питання сучасної науки». Ознайомитися можна за посиланням.

За підсумками стажування проф. Семикіною М. В. отримано сертифікат (Certificate № ecn-2023-02 від 26.03.2023, European Institute of Innovative Development, Ostrava, Czech Republic).

Поряд з цим приємно повідомити, що професор нашої кафедри Семикіна М. В. також відпрацювала програму закордонного підвищення кваліфікації (вебінар) наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО на базі Науково-дослідного інституту Люблінського науково-технологічного парку (Люблін, Польща) з 06.03.2023 по 13.03.2023 р. Йдеться про Програму «Інтерактивні технології змішаного навчання при підготовці бакалаврів та магістрів в країнах європейського союзу та Україні», яка складається з 1,5 кредитів ECTS (45 годин), включаючи 12 год. лекцій, 20 год. практичних занять і 13 год. самостійного навчання з наступних дисциплін: «Сучасна теорія соціально-трудових відносин», «Економіка праці», «Мотиваційний менеджмент». За підсумками успішного тестування професор нашої кафедри отримала відповідний сертифікат (Certificate № 12634 від 13.03.2023, Instytut Badawczo-Rozwojowy Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Lublin, Poland).

ВІТАЄМО з отриманням сертифікатів!