Міжнародна конференція, присвячена туризму і гостинності, – з участю кафедри

Головна > Новини > Міжнародна конференція, присвячена туризму і гостинності, – з участю кафедри

18 травня 2023 р. науково-педагогічні працівники нашої кафедри взяли участь у проведенні VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «ТУРИЗМ І ГОСТИННІСТЬ: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ». Її основним організатором виступив Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького, зокрема кафедра туризму і готельно-ресторанної справи, з якою у нас підтримуються багаторічні творчі зв’язки в межах договору про творчу співдружність між нашими університетами.

Конференція об’єднала не лише вітчизняних, але й зарубіжних вчених з Великої Британії, Чехії, Німеччини, Румунії та Молдови.

Від нашої кафедри в режимі он-лайн були присутніми на конференції доктор економічних наук, професор Семикіна М.В., кандидат географічих наук, доцент Рутинський М.Й., кандидат економічних наук, доцент Запірченко Л.Д., кандидат економічних наук, доцент Нісфоян С.С., асистент Немненко А. А.

На пленарному засіданні конференції професор нашої кафедри Семикіна Марина Валентинівна виступила з доповіддю «Розвиток готельно-ресторанного бізнесу на основі формування корпоративної культури».

Про результати своїх наукових досліджень також доповів Рутинський Михайло Йосипович. Він виступив на пленарному засіданні конференції з доповіддю «Зовнішня туристично-інформаційна політика України у 2022-2023 роках».

Детальніше про міжнародну конференцію, присвячену проблемам туризму і гостинності, можна дізнатися, якщо звернутися до сайту ЧНУ ім. Богдана Хмельницького. За підсумками конференції буде видано матеріали тез доповідей її учасників, з якими можна буде пізніше ознайомитися.