Від інноваційної ідеї до комерціалізації: можливості IP офісу, National IP&Innovations Hub та мережі TISC

22 квітня 2025 року викладачі нашої кафедри д.е.н., проф. Володимир ЗАЙЧЕНКО, д.е.н., проф. Марина СЕМИКІНА, к.е.н., доц. Марія БУГАЄВА, к.е.н., доц. Людмила ЗАПІРЧЕНКО, к.т.н., доц. Володимир ДУБ, к.г.н., доц. Михайло РУТИНСЬКИЙ, зав. навч. лаб. Наталія КОВАЛЬЧУК, а також наш стейкхолдер к.е.н. Юрій КЕРНАСЮК (завідувач сектору економічних досліджень та аналізу науково-інноваційного потенціалу Інституту сільського господарства Степу НААН) взяли участь у роботі науково-практичного семінару «Від інноваційної ідеї до комерціалізації: можливості IP офісу, National IP&Innovations Hub та мережі TISC». Організатор: Український інститут науково-технічної експертизи та інформації.
На семінарі відбулася науково-практичне обговорення перспектив співпраці науковців і здобувачів із National IP&Innovations Hub та мережею TISC України.
Спікерка – Анастасія ЯРМОЛЮК, PhD, заступниця начальника Департаменту розвитку інновацій – керівниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) IP офісу.
На семінарі відбулася комунікація практиків і науковців щодо таких питань:
- розвиток інноваційної інфраструктури та конкурентоспроможності України;
- посилення підтримки інтелектуальної власності та інновацій в Україні;
- розбудова та розвиток мережі TISC;
- можливості National IP&Innovations Hub для трансформації ідей в інноваційні продукти.
Представники кафедри економіки, підприємництва та готельно-ресторанної справи ЦНТУ взяли активну участь в обговоренні алгоритмів взаємодії струдентського і наукового середовища ЗВО та ІТ-офісу й National IP&Innovations Hub України.
Кафедра економіки, підприємництва та готельно-ресторанної справи ЦНТУ висловлює вдячність УкрІНТЕІ за запрошення до участі в науково-практичному семінарі, що відкриває перед студентами, аспірантами і викладачами нове вікно можливостей на шляху від інноваційної ідеї до її комерціалізації.








Учасники заходу отримали змогу підвищити кваліфікацію шляхом поглиблення знань щодо сучасного практичного підходу у сфері інтелектуальної власності та комерціалізації інноваційних ідей (2 ак. год).